AUTOMETANapisz
HELLA LEDayLine15/30 NOWOŚĆ !!!

Najnowsza propozycja w ofercie firmy HELLA światła do jazdy dziennej w dwóch rodzajach LEDayLine 15 i LEDayLine 30. Obie lampy to w zasadzie ta sama propozycja różnice polegają na wielkość i kącie pod jakim lampy mogą być zamontowane. Pierwsza wersja przeznaczona jest do aut w których konieczny staje się montaż świateł pod kątem 15 stopni w linii przedniej by świeciły na wprost auta , w wersji drugiej kąt zwiększono do 30 stopni. Związane jest to z coraz bardziej agresywnymi stylizacjami przodu nowoczesnych aut załamanie linii zderzaków czy pasów przednich powoduje konieczność doboru odpowiednich lamp z możliwością ustawienia kąta montażu w ten sposób by światła świeciły do przodu i spełniały normy zamocowania świateł do jazdy dziennej.

Światła HELLA LEDayLine 15/30 - ustawienie

Oryginalne lampy marki Hella są odporne na warunki zewnętrzne - norma IP65. Lampy posiadają homologację i atest bezpieczeństwa.

Światła HELLA LEDayLine 15/30

Dzięki niewielkiej głębokości montażowej modele LEDayLine 15 i LEDayLine 30 oferują łatwy sposób zamocowania przy zastosowaniach w pojazdach z wymaganym skosem 15° lub 30°.Po zamocowaniu ramki nośnej z przodu pojazdu światło wystarczy tylko zablokować w zatrzaskach mocowania ramki.

Dane techniczne :

Światła do jazdy dziennej

HELLA LEDayLine 15 - wymiary
Światła do jazdy dziennej

HELLA LEDayLine 30 - wymiary

HELLA LEDayFlex

Światła LEDayFlex występują w postaci łańcuchów po 2x5, 2x6, 2x7 lub 2x8 modułów, w różnych wersjach instalacyjnych, każda z homologacją ECE - i każda ze światłami pozycyjnymi lub bez. Zapewniając niepowtarzalny wygląd samochodowi i poprawę bezpieczeństwa jazdy, LEDayFlex wymagają bardzo mało miejsca na montaż, ponieważ światła są pozbawione odbłyśników i składają się wyłącznie z diod LED, a odległości ich montowania jedna od drugiej to 1-15 mm. Dięki specjalnym przekaźnikom światła te zapalają się automatycznie po włączeniu silnika, a gasną po jego zgaszeniu lub po włączeniu świateł głównych auta - nie musimy więc pamiętać o ich włączaniu i nie zapomnimy ich zgasić.

Światła HELLA LEDayFlex 5 modułowe

Komplet świateł do jazdy w dzień LEDayFlex składa się z dwóch okablowanych łańcuchów modułowych z 5-8 okrągłym modułami diodowymi każdy (średnica i głębokość montażu około 30 mm) oraz dwoma modułami elektronicznymi służącymi do sterowania światłami. System należy połączyć z instalacją elektryczną pojazdu za pośrednictwem 3-stykowej wtyczki AMP-Supersealed (w zestawie plus okablowanie).

Wymiary - zestaw 5 modułowy*

Światła do jazdy dziennej

Dięki zastosowaniu modułowej budowy istnieje możliwość komponowania różnych ustawień diód wobec siebie a co za tym konfiguracji różnych przestrzennych układów - zdjęcia poniżej !!

Światła HELLA LEDayFlex - aranżacja

Ustawodawca wymaga specjalnego badania homologacji jako warunku dopuszczenia świateł do jazdy w dzień do montażu w samochodach osobowych i użytkowych. Fakt, że światła do jazdy w dzień Hella przeszły z pozytywnym wynikiem wszystkie badania homologacyjne, potwierdzają następujące oznakowania:

Światła do jazdy dziennej

* Wymiary innych zestawów identyczne jak 5 modułowego + powiększenie o dodatkowe moduły w zależności od zestawu ( 6, 7, 8 modułowe)

HELLA LEDayLine

Nowe akcesoryjne światła dzienne "LEDayLine" skonstruowane przez Hellę nadają przedniemu pasowi samochodu jedyny w swoim rodzaju wygląd. Ekstremalnie jasne, ekonomiczne i długowieczne światła dzienne w technologii diodowej LED włączają się automatycznie po uruchomieniu silnika. Światła te mogą być wykorzystywane również jako lampy pozycyjne.

Światła HELLA LEDayLine

Nowe światła dzienne "LEDayLine" mają wysokość zaledwie 28 mm i szerokość 220 mm. Gładka szyba pozwala zajrzeć do wnętrza lampy, na jednoliniową matrycę zestawu pięciu jaskrawych odbłyśników pokrytych parami aluminium.

Pięć wysokowydajnych diod LED rzuca swe światło pośrednio od dołu na te odbłyśniki, które przekierowują strumień światła w przód. W 12-woltowej instalacji samochodu lampa "LEDayLine" świeci zużywając zaledwie 7 watów mocy, co oznacza niemierzalne zwiększenie zużycia paliwa. Mając trwałość 10 000 godzin, lampy te wytrzymują tyle, ile cały samochód.

Światła HELLA LEDayLine

Zwarta, lekka obudowa ma zaledwie 90 mm głębokości i może być montowana z użyciem mocowania śrubowo-klipsowego. Do przyłączenia do instalacji samochodu służy 500-milimetrowy kabel z zaizolowanym, nieodłączalnym wejściem do lampy. Jasnobiałe światło wysokowydajnych diod LED zapewnia świetną rozpoznawalność samochodu w świetle dziennym i nadaje jego przedniemu pasowi świetnego wyglądu, który utrzymuje się i nocą - jako że lampy te po włączeniu świateł mijania mogą być wykorzystywane również jako światła pozycyjne. Zintegrowany przekaźnik dba o to, by po włączeniu oświetlenia głównego lampy dzienne automatycznie przechodziły w tryb pozycyjny. Jeśli lampy "LEDayLine" są wykorzystywane również jako światła pozycyjne, konieczne jest dostosowanie auta do wymogów regulacji 48 ECE, a więc zdezaktywowanie fabrycznych świateł pozycyjnych. Najlepszym miejscem montażu tych akcesoryjnych świateł jest przedni zderzak, gdzie zwykle jest wystarczająco dużo miejsca na taki montaż. Ta uniwersalna lampa dostępna jest w wydaniu "prawym" i "lewym", z odpowiednio nachylonymi ściankami bocznymi obudowy, by można było się wpasować w nadwozia nowoczesnych aut. Lampy dostępne są także w wydaniu 24-woltowym.


Dane techniczne :

Powrót

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 512-032-510
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Slime Światła do jazdy dziennej
Przebita opona

Ostatnia aktualizacja 15-10-2013
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl