AUTOMETANapisz


MAGNETI MARELLI LAQ010

Uzupełnienie oferty uniwersalnych lamp do jazdy dziennej Magneti Marelli. Do obecnej w naszej ofercie od września 2012 lampy LPQ080, w grudniu 2013 dołączyła okrągła lampa LED do jazdy dziennej LAQ010. Dzięki zastosowaniu standardowego rozmiaru lamp o średnicy 90mm , w/w model pasuje bez konieczności wykonywania przeróbek lub po nieznacznej ingerencji w miejsca przeznaczone na reflektory dodatkowe, w wielu modelach aut. Przystępna cena , łatwość montażu i podłączenia dzięki dodanej do zestawu przejrzystej instrukcji to dodatkowy atuty świateł LAQ010 firmy MAGNETI MARELLI.

Światła do jazdy dziennej Magneti Marelli LAQ010

Swiatła LAQ010 wg zaleceń kodeksu drogowego powinny załaczac sie automatycznie i w takim standardzie działaja podobnie jak swiatła jazdy dziennej LPQ080. Zastosowany w tym zestawie układ elektroniczny "uspienia"- STANDBY włacza reflektory DRL wraz z rozruchem pojazdu i pojawieniem sie odpowiedniej wartosci napiecia w układzie elektrycznym oraz automatycznie wyłacza swiatła dzienne po uruchomieniu przez użytkownika swiateł mijania, drogowych lub przeciwmgłowych.

Światła do jazdy dziennej Magneti Marelli LAQ010 - wymiary

Właściwości:MAGNETI MARELLI LPQ080

Komplet zwykłych żarówek halogenowych, stosowanych w światłach mijania zużywa około 100-150W. Komplet 2 lamp jazdy dziennej LPQ080 firmy Magneti Marelli, wykonanych z wykorzystaniem najnowszej generacji diod LED zużywa jedynie 4W, co jest niewatpliwie doskonałym wynikiem wsród wszystkich znaczacych producentów tego rodzaju oświetlenia. Dodatkowo zywotnosc diod LED, zastosowanych w zestawie LPQ080 dochodzi nawet do 100.000 godzin nieprzerwanej pracy, czyli kilkunastokrotnie wiecej od standardowych zarówek. Przekłada sie to natychmiast na zmniejszenie zużycia paliwa o ok. 0,25L/100km, bo tyle spala samochód poruszajacy sie z włączonymi światłami mijania. Nie są to jednak liczby tak duże by mówić w praktyce o znacznym spadku wielkosci spalania, ale nie o to w przypadku ich zastosowania chodzi. Główną korzyścią jest lepsza widoczność poruszającego się samochodu dla innych użytkowników ruchu a co za tym idzie wzrost bezpieczeństwa podróży !!! Szeroki zakres opcji zasilania prądem zestawu lamp do jazdy dziennej LPQ080 fitrmy Magneti Marelli (12/24V) daje im dużą uniwersalność zastosowań (auta osobowe, dostawcze i cieżarowe).

Światła do jazdy dziennej Magneti Marelli LPQ080

Swiatła DRL wg prepisów powinny załaczac sie automatycznie i w takim standardzie działaja swiatła jazdy dziennej LPQ080 firmy Magneti Marelli. Zastosowany w tym zestawie układ elektroniczny "uspienia"- STANDBY włacza reflektory DRL wraz z rozruchem pojazdu i pojawieniem sie odpowiedniej wartosci napiecia w układzie elektrycznym oraz automatycznie wyłacza swiatła dzienne po uruchomieniu przez użytkownika swiateł mijania, drogowych lub przeciwmgłowych.

Światła do jazdy dziennej Magneti Marelli LPQ080 - wymiary

Chociaz podłaczenie zestawu lamp dziennych LPQ080 firmy Magneti Marelli do instalacji elektrycznej auta jest bardzo proste to musi zostac wykonane wg ścisle okreslonych prawem reguł oraz w oparciu o absolutnie podstawowa wiedze z zakresu instalacji urzadzen elektrycznych. Szczegółowa instrukcja w wersji obrazkowej, dołaczana do kazdego zestawu lamp dziennych LPQ080 firmy Magneti Marelli sprawi, ze z jej pomoca montaz nie bedzie skomplikowany i czasochłonny dla przecietnego uzytkownika samochodu.

Właściwości :

Powrót

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 512-032-510
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Slime Światła do jazdy dziennej NSSC
Światła do jazdy dziennej OSRAM
Światła do jazdy dziennej PHILIPS
Światła do jazdy dziennej HELLA

Ostatnia aktualizacja 28-08-2013
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl