AUTOMETANapisz
Akumulator BOSCH S4

WIĘCEJ ZAPOTRZEBOWANIA NA ENERGIĘ NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ !!!
W ostatnich latach zapotrzebowanie na energię w nowoczesnych pojazdach wzrosło o 300 %. Aby dobrać odpowiedni akumulator, warto wziąć pod uwagę nie tylko pojemność silnika i jego moc, ale także zamontowane urządzenia zasilane elektrycznie, a nawet klimatyzację i warunki jazdy. Program Centra Evolution został zaprojektowany tak, aby pomóc w doborze odpowiedniego akumulatora.

Akumulatory CENTRA

AKUMULATORY CENTRA STANDARD

Akumulatory obecne na rynku od wielu lat. Cenne doświadczenia zdobyte przy ich produkcji wykorzystane zostały przy tworzeniu kolejnych serii akumulatorów. Produkowane zgodnie z międzynarodowymi normami, w oparciu o najlepsze i bezpieczne technologie łączą tradycję z nowoczesnością. Centra STANDARD to akumulatory dedykowane do aut z podstawowym wyposażeniem.

Akumulator CENTRA

AKUMULATORY CENTRA PLUS

Centra Plus to gama akumulatorów przeznaczona do większości obecnego parku samochodowego w Polsce, posiadającego standardowe wyposażenie. Obejmuje 32 typy akumulatorów (w tym do modeli samochodów pochodzenia Azjatyckiego), z których każdy jest w pełni bezobsługowy, wyposażony w centralne odgazowanie i wkładkę antyiskrową oraz "magiczne oczko" wskazujące poziom naładowania akumulatora.

Akumulator CENTRA Plus 12V-74Ah

AKUMULATORY CENTRA FUTURA

Akumulatory CENTRA FUTURA zostały stworzone z myślą o nowoczesnych autach charakteryzujących się zwiększonym zapotrzebowaniem na moc rozruchową wynikającą ze specyficznego użytkowania samochodu (jazda na krótkich odcinkach, częste gaszenie silnika i ponowny rozruch, parkowanie na wolnym powietrzu, auta z silnikiem DIESLA). Doskonałe parametry akumulatorów centra futura pomagają uruchomić auto w praktycznie każdych warunkach atmosferycznych, z dużymi wahaniami temperatur i innymi niekorzystnymi czynnikami pogody.
CENTRA FUTURA to akumulatory polecane kierowcom ceniącym najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wyprodukowane zostały wykorzystując najnowocześniejsze technologie, z dbałością o każdy detal.

Akumulator CENTRA FUTURA 12V-77Ah

Obecna konstrukcja tych akumulatorów pozwoliła wydłużyć czas ich użytkowania w stosunku do standardowych odpowiedników. Dodatkowo charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mocą rozruchową, a także daje gwarancję większej liczby rozruchów silnika. Posiada również certyfikat "Original Part Matching Quality", co oznacza, że produkt ten jakościowo dorównuje i może stanowić zamiennik dla akumulatorów oryginalnie montowanych w fabrykach samochodów, jako tzw. pierwsze wyposażenie (OE).

Magiczne oczko - wskaźnik naładowania akumulatora

Akumulatory firmy Centra są zaliczane do światowej czołówki, potwierdza to uzyskanie w kwietniu 2005 r. przez poznański zakład nagrody jakości Forda Q1. Potwierdzają to również certyfikaty takie jak: ISO 9002 i VDA 6.1 ( norma wymagana przez niemiecki przemysł samochodowy ). W styczniu 2001 roku Centra uzyskała certyfikat ISO/TS 16 949 i ISO 14001 co potwierdza jakość i solidność produktów. Dzięki wdrożeniu, systemów zarządzania jakością i środowiskiem Centra dostarcza akumulatory do takich firm jak FIAT Auto Poland w Tychach , JAGUAR w Wielkiej Brytanii, TPCA czyli Toyota Peugeot, Citroen w Kolinie na SŁOWACJI.

Powrót


Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 0501-412-939
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Akumulator JENOX Akumulator BOSCH Akumulator EXIDE Prostownik ELSIN
Filtry
Sprzęgło kompletne

Ostatnia aktualizacja 06-10-2012
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl