AUTOMETANapisz

UCHWYT ROWEROWY MONT BLANC RoofRide Alu+ !
NOWOŚĆ !!!
Aluminiowy uchwyt rowerowy o unikalnej konstrukcji z uniwersalną szczęką mocującą - szybkie mocowanie ramy i skuteczne blokowanie roweru. Szerokość szczęki pasuje do większości typów ram rowerowych. Posiada szybkie zacisk paskowe mocowania kół. Uchwyt rowerowy na dach RoofRide Alu+ można montować na belkach stalowych i aluminiowych bez użycia narzędzi. Uchwyt wyposażony jest w zamki, które zabezpieczają zarówno sam rower jak również uchwyt przed kradzieżą.

Uchwyt rowerowy MONT BLANC RoofRide Alu+.

Specyfikacja dla MONT BLANC RoofRide Alu+ :

Uchwyt rowerowy MONT BLANC RoofRide Alu+.

UCHWYT ROWEROWY MONT BLANC DISCOVERY !
Nowatorska, nowoczesna aluminiowa konstrukcja - bagażnik rowerowy zaprojektowany dla osób ceniących klasę, elegancję, wygodę i łatwość obsługi. Głównym elementem bagażnika jest podstawa o specjalnym profilu, która zapewnia stabilność roweru w uchwycie. Dzięki swej uniwersalności - można zamontować na nim praktycznie każdy rower od dziecięcych po największe nawet "szosówki" czy "górale" itp. - wykorzystując do tego innowacyjnie rozwiązaną regulowaną szczękę chwytającą ramę (góra-dół) . Specjalnie profilowane rynny utrzymują koła roweru w stabilnym położeniu, a mocujące je paski są pewnym i bezpiecznym gwarantem właściwego przewozu roweru.

Uchwyt rowerowy MONT BLANC Discovery.

Zalety uchwytu rowerowego Discovery:


UCHWYT ROWEROWY MONT BLANC BARRACUDA !
Elegancki uchwyt rowerowy zaprojektowany w nowoczesny sposób, który wyraźnie upraszcza bezpieczny transport roweru. Elementem podstawowym jest specjalny profil, w którym rower może stać bez podparcia. Mamy więc obie ręce wolne i możemy bez pośpiechu mocować opony i ramę mając gwarancję, że rower się nie przewróci. W momencie, gdy szczęka służąca do mocowania ramy przemieszczany jest w kierunku ramy roweru, następuje jego automatyczne zamocowanie do uchwytu. Barracuda jest kompletnie zmontowana i dostarczana wraz z zamkiem. Nadaje się do rur ram od 25 do 80 milimetrów.

Uchwyt rowerowy MONT BLANC Barracuda

Zalety uchwytu rowerowego Barracuda:


UCHWYT ROWEROWY MONT BLANC SCOTT !
Solidny i bezpieczny uchwyt do przewożenia roweru na dachu samochodu szybki i beznarzędziowy montaż do belek bazowych. W komplecie dwa systemy montażowe do belek stalowych i aluminiowych szczęka mocująca obejmuje ramy rowerów o średnicach od 35mm do 80mm. Koła roweru mocowane są w stabilnych i blokowanych podporach. Rower i uchwyt zabezpieczone przeciw kradzieży zamkiem. Posiada certyfikat TUV. Gwarancja 36 miesięcy.

Uchwyt rowerowy MONT BLANC Scott


UCHWYT ROWEROWY MONT BLANC RACER !
Specjalistyczny uchwyt rowerowy dla rowerów wyścigowych wymagających specjalnych warunków transportu. Widelec przedniego koła jest trzymany w pewny sposób w specjalnie przystosowanym do tego celu zaczepie, natomiast tylne koło spoczywa w profilu w kształcie litery U. Oddzielny uchwyt jest przeznaczony do przewozu przedniego koła i stanowi element dodatkowy ( do dokupienia osobno ). Uchwyt zabezpieczony jest zamkiem.

Uchwyt rowerowy MONT BLANC Racer


Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 0501-412-939
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00


Powrót

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Boxy Thule 900 Uchwyt rowerowy THULE ProRide 591
Atera Giro II - układ czterech uchwytów
Uchwyt rowerowy THULE EuroWay G2 montowany na hak
Uchwyt rowerowy THULE 591 Pro Ride

Ostatnia aktualizacja 15-05-2013
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl