AUTOMETANapisz

AmortyzatorAMORTYZATORY - elementy sportowego zawieszenia, w połączeniu z odpowiednio modyfikowanymi sprężynami dają duże możliwości w korekcie zawiesznia samochodu decydującej o jego sportowym charakterze i charakterystyce. Odpowiedni dobór właściwych amortyzatorów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i właściwości jezdne auta.

DywanikiDYWANIKI - tuning estetyczny polegającego na zmianie wyglądu wnętrza auta poprzez dodawanie nowych ciekawych elementów odbiegających swym wyglądem od standardowego wyposażenia samochodu , są to między innymi sportowe kierownice , okleiny na deskę rozdzielcza , ozdobne nakładki na pedały itp. Od niedawna również dywaniki znalazły swoje stałe miejsce w grupie gadżetów tuningowych.

FelgaFELGI ALUMINIOWE - to już nie tylko tuning ale i wymóg czasu. Praktycznie coraz więcej modeli samochodów wyposażanych jest fabrycznie i to nie tylko w ramach różnorodnych bonusów w felgi aluminiowe. Są auta , których dizajn wymusza nawet zastosowania alu felg , by samochód nie stracił na swoim charakterze i wyglądzie. Mnogość producentów i wzorów felg może powodować zawrót głowy, postaramy się więc doradzić Państwu czym się kierować by dobrać nie tylko ładne ale i właściwe felgi do danego typu auta.

FiltrFILTRY SPORTOWE - Moc silnika spalinowego i jego moment obrotowy są w bezpośredni sposób zależne od ilości powietrza podawanego do komory spalania . Konstrukcja elementu filtrującego typu "JR" , składającego się z impregnowanej tłuszczowo użebrowanej masy bawełnianej przełożonej siatką z drutu , powoduje wyprostowanie strumienia powietrza i likwiduje wszelkie jego zawirowania i turbulencje . Umożliwia to bardziej bezpośrednie , ukierunkowane wdmuchiwanie oczyszczonego powietrza w dysze układu wtryskowego .

GałkaGAŁKI ZMIANY BIEGÓW - Miła w dotyku, poręczna kierownica to marzenie wielu kierowców ale często zapominamy o tak istotnym elemencie samochodu jak dobrze dopasowana do dłoni gałka lewarka biegów. Operujemy nią często szczególnie podczas jazdy po mieście. Jej właściwy dobór to wygodna i bezproblemowa zmiana biegów. Oferujemy Państwu duży wybór gałek. Począwszy od ergonomicznych gałek skórzanych a skończywszy na aluminiowych gałkach dla osób ze sportowymi ambicjami.

HamulceHAMULCE SPORTOWE - Daleko idąca interwencja w fabryczne podzespoły samochodu. Tylko przemyślany i fachowo wykonany tuning elementów hamulcowych zapewnia bezpieczne prowadzenie auta ale również bezpieczeństwo dla innych użytkowników uchu drogowego.

KierownicaKIEROWNICE - Tuning często kojarzy się nam z przeróbkami wymagającymi daleko idącej ingerencji w podzespoły samochodu. My proponujemy przy zaangażowaniu minimum nakładów zmianę, która sprawi, że będą Państwo mogli sami według własnego uznania zaaranżować wygląd wnętrza swojego auta. Nie sprawi to, że samochód nabierze typowo sportowego charakteru, ale na pewno jego wygląd umili Państwu jazdę i cieszyć będzie niepowtarzalnością.

KońcówkaKOŃCÓWKI OZDOBNE TŁUMIKA - Zaostrzone przepisy ruchu drogowego określają jak daleko idąca ingerencja w układ wydechowy jest dopuszczalna. Ceny atestowanych tłumików nie należą do najniższych. Jeżeli nie zależy nam na podnoszeniu parametrów pracy i osiągów silnika możemy zadowolić się tylko tuningiem optycznym i to ułatwią nam ozdobne końcówki tłumika.

LampaLAMPY MORETTE - Morette jest uznanym na rynku zachodnim producentem reflektorów dostawcą wielu firm zajmujących się tuningiem aut. W swojej ofercie firma posiada reflektory i lampy do wielu popularnych modeli europejskich i japońskich.

ListwyLISTWY PROGOWE - Innym produktem z bogatej oferty akcesorii tuningowych . Są to ozdobne nakładki progowe. Słowo ozdobne nie oddaje w pełni ich atutów. Poza własnościami czysto estetycznymi posiadają również praktyczne zastosowanie. Chronią mianowicie próg przed zarysowaniami , obiciem lakieru i korozją. Posiadamy w swej ofercie nakładki progowe różnych firm , w większości proponowane jako nakładki uniwersalne. Jednakże na tej stronie zdecydowaliśmy się przedstawić nakładki tylko jednego producenta ze względu na ich wysoką jakość i oryginalny wygląd, oraz to , że oprócz nakładek uniwersalnych, są oferowane również jako nakładki tak zwane - dedykowane czyli przeznaczone do danego typu auta.

NaklejkaNAKLEJKI, LAKIERY itp. - Niekiedy wyśmiewany , szczególnie przez tak zwanych prawdziwych mechanicznych Tuningowców element stylizacji i wizualizacji aut. Od kiczu do sztuki , od naklejek do profesjonalnych artystycznych dokonań malarskich. Wybór i ocena - podobno gusta nie podlegają dyskusji.

WlewNAKLEJKI WLEWU PALIWA - Kolejnym dodatkiem do zewnętrznego tuningu auta są wszelkiego rodzaju naklejki imitujące np. dodatkowe wloty powietrza lub ozdabiające istniejące już elementy np. klapkę wlewu paliwa. Większość uznanych producentów tego typu wyrobów ma w swojej ofercie od kilkunastu do kilkudziesięciu wzorów naklejek. Ze względu na różne kształty klapek wlewu paliwa naklejki należą do grupy wyrobów dedykowanych, czyli przeznaczonych dokładnie do danego typu auta. Niestety jest duża grupa aut do których naklejki wlewu nie są produkowane.

NakładkiNAKŁADKI NA PEDAŁY - jeden z elementów tak zwanego tuningu optycznego/estetycznego nie ingerujemy w fabryczne parametry samochodu zmieniając jego wygląd jedynie zewnętrznie, w zależności od naszych gustów i upodobań. Po takim tuningu zawsze można powrócić do stanu pierwotnego lub ponownie dokonać zmian.

OkleinaOKLEINY DESKI - element bardziej kojarzony z autami drogimi ekskluzywnymi. Fakt faktem , że w w/w autach stosuje się prawdziwe głównie okładziny z rzadkich i egzotycznych odmian drewna i pewnie niejednokrotnie ich koszt może przewyższać koszt tuningowanego przez nas auta, dlatego też proponujemy nie mniej estetycznie wymagający zamiennik , okleiny imitujące drewno, aluminium, wysokopołyskowe emalie itp.

RamkaRAMKI DRĄŻKA ZMIANY BIEGÓW - nie tylko kierownice, okleiny, gałki dr. biegów ale i ramki tego ostatniego mogą urozmaicić wygląd wnętrza naszego auta. Ramki plastikowe , aluminiowe plus odpowiednio dobrany skórzany worek - pokażemy najciekawsze rozwiązania dostępne na rynku.

SpojlerySPOJLERY - w motoryzacji: owiewki, odchylacze opływu, skrzydła nadwozia pojazdu drogowego, mające polepszyć jego własności aerodynamiczne - tyle z definicji encyklopedycznej, w rzeczywistości niejednokrotnie źle dobrane i dopasowane elementy szpecące wygląd auta.

SprężynySPRĘŻYNY - Zawieszenie auta to nie tylko amortyzatory, ale i sprężyny. Odpowiedniki sportowe czyli zestaw progresywny- wpływamy na zmniejszenie przechyłów auta w zakręcie oraz jego przyśpieszenie a nawet na drogę hamowania. Należy jednak pamiętać że sprężyny muszą być dostosowane do skoku amortyzatorów i tylko właściwy dobór obu komponentów zapewni nam odpowiednią twardość i sportową charakterystykę zawieszenia.

ŚwiecaŚWIECE - Co dają świece sportowe ? Czy obiecywany przez producentów lekki przyrost mocy i zmniejszenie zużycia paliwa to prawda czy mit! Postaramy się rozwiać Państwa wątpliwości i zaproponować najlepsze rozwiązania.

TłumikTŁUMIKI - Dobrze dobrany układ wydechowy pozwala w kilku-kilkunastu procentach zwiększyć moc samochodu. Dobrze - często oznacza to profesjonalny projekt za kilka tysięcy złotych i daleko idącą ingerencję w fabryczny układ wydechowy. Moc wzrasta przez lepsze - wydajniejsze odprowadzanie gazów spalania z silnika. Takie przeróbki jednak niezbyt często można spotkać na naszych ulicach.

ŻarówkiŻARÓWKI - jeden z elementów poprawiających częściowo wygląd a właściwie odbiór wizualny auta jak i bezpieczeństwo jazdy. Odpowiedni dobór żarówek ma istotny wpływ na podniesienie widoczności w trudnych warunkach atmosferycznych jak i podczas jady w nocy.Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 512-032-510
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Boxy Filtry
Dywaniki

Ostatnia aktualizacja 11-01-2018
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl