AUTOMETANapisz
Pompki, podnośniki

Pompki, klucze do kół, podnośniki samochodowe te i inne przydatne akcesoria Zajrzyj do naszego sklepu do działu "akcesoria - inne" !

Klucz do kół Koło zapasowe

Nakrętki i śruby zabezpieczające koła

Odwieczny problem kradzieży nawet i w dzisiejszych czasach nie stracił na aktualności. Nowe opony - letnie , zimowe - nasze bezpieczeństwo ale i niemały wydatek. Efektowne felgi aluminiowe zmieniające całkowicie wygląd naszego auta - cieszą oczy , wyróżniają nasz pojazd spośród tysiąca mu podobnych aut.
Ale ten zachwyt udziela się nie tylko nam , czy postronnym obserwatorom lecz , także niemałej grupie osób najdelikatniej zwanych amatorami cudzej własności czyli - złodziejom.
Jakże częsty jest ostatnio obrazek auta bez kół stojącego na cegłach. Idealny towar do upłynnienia na bazarach , w podejrzanych warsztatach ,(bez żadnych sygnatur zabezpieczeń) z ręki do ręki za połowę ceny lub nawet taniej .Zawsze w cenie , zawsze na topie , szczególnie opony niestety zużywają się i trzeba je co jakiś czas wymieniać. Garaż , parking strzeżony nie zawsze jest w naszym zasięgu zresztą to też dodatkowy koszt. Jest jednak prosty i tani sposób by w znacznym stopniu ograniczyć prawdopodobieństwo kradzieży kół.

Śruby lub nakrętki zabezpieczające koła

Patent znany od lat. Ciągle udoskonalany , bezpieczniejszy bardziej pewny.
Przedstawiamy Państwu znane na wielu krajach, od pewnego czasu również na rynku polskim profesjonalne zabezpieczenia kół przed kradzieżą firmy :

"McGard"

Firma jest znanym poducentem zabezpieczeń samochodowych. Dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom i zastosowaniu zawansowanych technologii produkcji, wyroby firmy McGard zajmują czołowa pozycję wśród producentów zabezpieczeń do kół.

Stal wysokogatunkowa , precyzja wykonania to nie zaprzeczalne czynniki , które mają wpływ na jakość wyrobów firmy McGard. Zastosowanie specyficznego rozwiązania wzoru "zamka-klucza", tworzy jego powtarzalność dopiero co 200-tny model, co praktycznie uniemożliwia zastosowanie innego klucza niż oryginalny.
Zlikwidowano również bolączkę innych tego typu rozwiązań konkurencyjnych firm. Chodzi mianowicie o wyrabianie się elementów blokujących klucz (na główce śruby) jak również częste ich wyłamania. Zmiana koła przy takim uszkodzeniu klucza stawała się dopiero możliwa po wizycie w warsztacie ślusarskim. Zastosowanie śrub (nakrętek) zabezpieczających w/w firmy to pewne i trwałe zabezpieczenie kół przed złodziejami.

Śruba + klucz firmy McGard
Nakrętki + klucz firmy McGard

W naszej ofercie handlowej posiadamy śruby oraz nakrętki zabezpieczające do większości modeli samochodów produkcji zachodniej i japońskiej wyposażonych w felgi stalowe lub fabryczne felgi aluminiowe. Na zamówienie sprowadzamy również śruby zabezpieczające do felg aluminiowych nie będących na fabrycznym wyposażeniem danej marki auta , a liczących się producentów felg aluminiowych.

Śruby (nakrętki) należy przykręcać wyłącznie ręcznie za pomocą zwykłego klucza. Niedopuszczalne jest pod rygorem utraty gwarancji dokręcanie śrub (nakrętek) za pomocą klucza pneumatycznego !!!
Uprzedzamy , że nie stosowanie się do powyższych zaleceń może prowadzić do uszkodzenia nakładki-klucz lub samej śruby. Uszkodzenia powstałe w wyniku takich zabiegów są łatwo rozpoznawalne i prowadzą do całkowitej utraty gwarancji !

Instrukcja montażu dołączana do każdego zestawu śrub (nakrętek) !!!


Przykładowy indywidualny numer kodu klucza zestawu śrub zabezpieczających !
Zawsze jest to kombinacja 2 liter i 15 cyfr.


Prosimy zachować instrukcję montażu z kodem klucza (naklejka - możliwa do naklejenia w dowolnym miejscu auta) !!!
Posiadając w/w kod w przypadku zagubienia, kradzieży lub zniszczenia klucza będzie istniała możliwość zamówienia w naszej firmie zapasowego klucza.

NOWOŚĆ !!! Śruby i nakrętki zabezpieczające z dodatkowym obrotowym pierścieniem zabezpieczającym.
Od pewnego czasu firma McGard ma w swojej ofercie również śruby/nakrętki zabezpieczające koła wyposażone w obrotowy pierścień usytuowany na obwodzie łba śruby/nakrętki. Wyżej wymienione rozwiązanie dedykowane jest w szczególności do felg stalowych gdzie łeb śruby/nakrętki wystaje ponad felgę i nie wchodzi w nią głęboko tak jak w przypadku felg aluminiowych.Śruba McGard typ SL z pierścieniem obrotowym

Obrotowy pierścień zabezpiecza dodatkowo przed użyciem zaciskowych kluczy w momencie gdy w feldze (dotyczy głównie felg stalowych) istnieje dostęp do łba śruby/nakrętki.Nakrętka McGard typ SL z pierścieniem obrotowym

Ponieważ ofeta w/w śrub/nakrętek (obrotowe) obejmuje na razie mniejszy wybór aut, prosimy przed zamówienim o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie dostepności wybranego towaru do danego typu auta.


Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 512-032-510
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Śruby-nakrętki zabezpieczające Śruby zabezpieczajace koła (stożek).
Śruby zabezpieczajace koła.
Nakrętki zabezpieczajace koła
Nakrętki McGard zabezpieczajace koła.
Nakrętki McGard zabezpieczajace koła.
Nakrętki McGard zabezpieczajace koła(przelotowe)
Nakrętki McGard z dodatkowym pierścieniem obrotowym.

Ostatnia aktualizacja 11-01-2018
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl