AUTOMETANapisz

UCHWYTY DO PRZEWOZU NART

MONT BLANC 535 ZERMATT

Uchwyt o klasycznej i prostej konstrukcji przeznaczony do przewozu 4 par nart lub 1 snowboardu. Główną zaletą uchwytu Zermatt jest jego prosty montaż, który nie wymaga narzędzi. Wystarczy tylko obrotowo nasunąć mocowania na belce. Montaż na belkach stalowych o standardowym przekroju 2x3cm. Uchwyt wyposażony jest w zamek, który chroni narty przed kradzieżą. Po zamknięciu uchwyt blokuje się na bagażniku co uniemożliwia jego zdjęcie osobom nieupoważnionym. Uchwyt posiada certyfikat TUV.

Uchwyt do przewozu nart MONT BLANC 535 ZERMATT.


MONT BLANC 538 MCKinley
Najwyższej jakości aluminiowy uchwyt do nart. Narty lub snowboardy mocowane są w bezpieczny sposób pomiędzy dwoma wysokiej jakości listwami gumowymi-mieśi 4 pary nart lub 2 snowboardy. Uchwyt 538 można zamontować na 2 wysokościach, aby stworzyć miejsce dla każdego wiązania. Uchwyt wyposażony w zamki patentowe. Długości uchwytu - 58 cm. W zależności od wersji montażu na wsówki ( belki alu z profilem T) lub obejmy (belki stalowe) - wszystkie mocowania w komplecie Posiada atesty TUV GS

Uchwyt do przewozu nart 538 MCKinley.


MONT BLANC 539 Everest
Eksluzywny Wysokiej klasy Aluminiowy uchwyt narciarski do przewozu 6 par nart lub 4 deski snowboardowe na dachu samochodu. Montowany do bagażnika dachowego (belek stalowych jak i aluminiowych). Szybki sposób montażu nart i snowboardów za pomocą zacisku w bezpieczny sposób w dwie wysokiej jakości listwy gumowe. Guma przytrzymująca narty nie twardnieje i pewnie trzyma narty nawet przy dużych prędkościach i bardzo niskich temperaturach. Podwyższany - możliwość zwiększenia dystansu do dachu auta przy przewożeniu nart z wysokimi wiązaniami (wyłącznie na belkach stalowych). Uchwyt narciarski wyposażony w zamek zabezpieczający przed kradzieżą.

Uchwyt do przewozu nart 539 Everest.Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 0501-412-939
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00


Powrót

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Uchwyt na narty Boksy bagażowe

Boksy bagażowe - bezpieczny i wygodny przewóz nart, snowboardów i osprzętu !!!

Bagażnik magnetyczny do przewozu nart VIKING
Uchwyt do nart TAURUS
Uchwyt do nart THULE

Ostatnia aktualizacja 22-08-2011
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl