AUTOMETANapisz

Whispbar

Bagażniki bazowe do aut ze standardowym dachem bez relingu.

Bagażnik na bazie belek Flush Bar.
Uzyskaj pełną użyteczność bagażnika dachowego bez utraty estetyki wyglądu auta . Przedstawiamy belkę Flush Bar - system, który harmonijnie integruje się z designem Twojego samochodu, tworząc elegancki wizerunek ze sportową nutą. Zaprojektowana według szczegółowych wymagań, zapewnia najniższy opór i poziomy hałasu zredukowane niemal do zera.

AERODYNAMIKA BELKI
Piękno Whispbar nie jest tylko powierzchowne. Opływowy kształt belki przypominający płat skrzydła lotniczego, konstrukcja PerformaRidgeTM i technologia PerformaFillTM zapewniają wyjątkowe tłumienie szumu powietrza. Belki poprzeczne nie są już zawadą. Właściwości aerodynamiczne tego systemu ograniczają opór i hałas prawie do zera. W rezultacie użytkownik może latami cieszyć się cichą, oszczędzającą paliwo jazdą, która przewyższa najbardziej wyśrubowane standardy.

Bagażniki WHISPBAR - nowe trchnologie nowe możliwości !

TECHNOLOGIA SMARTFOOT
SmartFoot jest systemem montażowym, który harmonijnie łączy się z Twoim samochodem, jak żaden inny system. Elegancki zestaw dopasowujący SmartFoot służy za podstawę Twojego bagażnika i jest szybki i łatwy w instalacji.
Dachowe zestawy dopasowujące SmartFoot są zaprojektowane specjalnie dla marki i modelu samochodu, gwarantując łatwe i bezpieczne dopasowanie.
Ponadto, SmartFoot jest naprawdę modularny - jeżeli chcesz założyć bagażnik na inny samochód podobnej wielkości, po prostu kup nowy zestaw dopasowujący SmartFoot i przenieś bagażnik - nie ma potrzeby kupowania całego nowego bagażnika.

Technologia SMARTFOOT - modułowa budowa bagażników WHISPBAR !

Dzięki tak daleko posuniętej uniwersalności poza wrażeniami czysto estetycznymi zyskujemy również doskonały produkt umożliwiający nam przeworzenie różnorodnych towarów. System przystawek stworzonych na potrzeby transportu rowerów, nart czy kajaków sprawi , że zyskamy doskonałego sprzymierzenća ułatwiającego nam przewoz sprzętu sportowego i nie tylko.

Bagażnik WHISPBAR


Bagażnik na bazie belek Through Bar.
Jeżeli szukasz rozwiązań dla zwiększonej ładowności bagażnika dachowego, Through Bar spełni wszystkie twoje oczekiwania. Pięknie zaprojektowany i przemyślany Whispbar rozszerza się poza punkty mocowania, dostarczając Twojemu systemowi dodatkowej przestrzeni dla większej ilości opcji załadunku. Piękno Whispbar nie jest tylko powierzchowne. Właściwości aerodynamiczne tego systemu ograniczają opór i hałas prawie do zera.

Bagażnik bazowy THULE Rapid System 754 z belką stalwą

*jeśli powyższe obciążenie dopuszcza producent auta

Bagażnik bazowy THULE Rapid System 754 z belką stalwąJeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 0501-412-939
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00


Powrót

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Boxy Thule 900

Boksy bagażowe - bezpieczne i wygodne powiększenie przestrzeni bagażowej Twojego auta. Zapoznaj się z naszą ofertą !!!

Mont Blanc bagażnik bazowy
Cruz bagażnik bazowy
Mont Blanc bagażnik bazowy na reling
Atera Giro II - uchwyty rowerowe
Uchwyt rowerowy Mont Blanc montowany na hak

Ostatnia aktualizacja 06-05-2015
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl