AUTOMETANapiszŻarówki OSRAM

NIGHTBREAKER UNLIMITED

Jeżeli dużo podróżujesz szczególnie nocą i masz w swoim pojeździe standardowe żarówki halogenowe, możesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo i widoczność na drodze, wymieniając oświetlenie na żarówki samochodowe: NIGHTBREAKER UNLIMITED o najwyższym standardzie i wydajności:

Podstawowe wersje żarówek reflektorów głównych H1, H4, H7 OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED.

NIGHT BREAKER UNLIMITED wytwarzają do 110% więcej światła niż standardowe żarówki samochodowe. Ich zalety są szczególnie widoczne w kluczowym przedziale od 75 do 100 metrów przed samochodem - a światło jest szczególnie jasne i silne w centrum wiązki. W przypadku lamp halogenowych NIGHT BREAKER UNLIMITED firma OSRAM osiągneła niesamowity wynik +20% bielsze światło w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych, dzięki zastosowaniu specjalnego filtra (częściowo pokrytej kobaltem żarówce) ich temperatura barwowa wynosi aż 4 000 K.

Porównanie zasięgu, jasności świecenia i ilości światła żarówek OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED i żarówek standardowych.

NIGHT BREAKER UNLIMITED posiada także opatentowaną powłoką z niebieskim pierścieniem, która zmniejsza efekt olśnienia odbitym światłem.

Korzyści ze stosowania produktu

Obszar zastosowań: Cechy produktu Dostępne typy żarówek reflektorowych:

COOL BLUE INTENSE

Jak sama nazwa wskazuje, ta żarówka halogenowa przoduje w byciu "cool" - co oznacza, że jest szczególnie pożądanym źródłem światła dla nastawionych na estetykę entuzjastów motoryzacji. W porównaniu ze standardowymi żarówkami halogenowymi, o 20 % większa skuteczność świetlna oraz temperatura barwowa do 4200 K oznacza, że jest ona uważana za najbardziej niebieską żarówkę halogenową, którą można legalnie zamontować w samochodach osobowych, Jej niebieskawe, jasne białe światło sprawia, że każda podróż jest znacznie przyjemniejsza, a żarówka ma imponujący wygląd, który jest bardzo zbliżony do tego w żarówkach ksenonowych.

Podstawowe wersje żarówek reflektorów głównych H1, H4, H7 OSRAM COOL BLUE INTENSE.

Żarówki halogenowe OSRAM COOL BLUE INTENSE są zgodne z ECE i dostępne dla wszystkich funkcji świateł przednich. Dzięki ich optymalnemu wzornictwu ze srebrną kopułą, modele H7, H4, H11 i HB3 pasują do przezroczystych, szklanych reflektorów przednich.

Korzyści ze stosowania produktu:

Obszar zastosowań Cechy produktu: Dostępne typy żarówek reflektorowych: Dostępne żarówki pomocnicze:

SILVERSTAR 2.0

OSRAM SILVERSTAR 2.0 jest synonimem czystej mocy oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W porównaniu z konwencjonalnymi żarówkami halogenowymi, żarówka wysokiej wydajności zapewnia do 60 % więcej światła na długość od 50 do 75 metrów przed samochodem. Snop światła, który jest do 20 metrów dłuższy, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Oznacza to, że niebezpieczeństwa, znaki i oznaczenia drogowe mogą zostać dostrzeżone znaczenie szybciej i wyraźniej.

Podstawowe wersje żarówek reflektorów głównych H1, H4, H7 OSRAM SILVERSTAR 2.0.

Szczególnie podczas długich podróży nocą, kiedy koncentracja i uwaga kierowcy są poddawane ciężkiej próbie, żarówka halogenowa OSRAM SILVERSTAR 2.0 czyni prowadzenie łatwiejszym, zwiększa pole widzenia i dostarcza kilka decydujących sekund na reakcję w razie pojawienia się przeszkód.

Korzyści ze stosowania produktu:

Obszar zastosowań: Cechy produktu: Dostępne typy żarówek reflektorowych:

ULTRA LIFE

OSRAM ULTRA LIFE jest uważana przez wielu kierowców za żarówkę na całe życie. Świeci ona do trzech razy dłużej niż konwencjonalne żarówki halogenowe, jest zatem doskonałym rozwiązaniem, nie tylko dla kierowców jeżdżących często. Dzięki nowej żarówce ULTRA LIFE, właściciele pojazdów, których żarówki w reflektorach przednich i inne żarówki są trudno dostępne, mogą zaoszczędzić sobie pracy i kosztów w warsztacie. Pod względem wzornictwa, ULTRA LIFE jest sukcesem na całej linii. Jej srebrne kopuły pasują do świateł przednich, reflektorów i, szczególnie w lampach z przejrzystego szkła, dają wrażenie najwyższej jakości.

Podstawowe wersje żarówek reflektorów głównych H1, H4, H7 OSRAM ULTRA LIFE.

Ofertę produktów ULTRA LIFE dopełnia oświetleniu dodatkowe ULTRA LIFE o długiej trwałości. Kolejna wspaniała zaleta to: Dzięki żarówkom do reflektorów przednich ULTRA LIFE , OSRAM jest pierwszym producentem mogącym zaoferować trzyletnią gwarancję.

Korzyści ze stosowania produktu:

Obszar zastosowań: Cechy produktu: Dostępne typy żarówek reflektorowych: Dostępne żarówki pomocnicze:

Powrót

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 0501-412-939
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Slime Żarówki PHILIPS ColorVision
Żarówki BOSCH Plus 90
Żarówka LED 5W5 OSRAM Światła do jazdy dziennej MAGNETI MARELLI

Ostatnia aktualizacja 03-12-2013
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl