AUTOMETANapisz

Naprawa siedzeńNAPRAWA Wprowadzamy do naszej oferty nową usługę naprawę siedzeń samochodowych. W przypadku uszkodzenia fotela lub tylniej kanapy na podstawie przesłanego do nas zdjęcia uszkodzonego elementu dokonujemy wyceny kosztów naprawy. Jeśli dokonana wycena zostanie przez Państwa zaakceptowana to pozostaje jedynie dostarczenie do nas uszkodzonego elementu. W terminie do 3 dni dokonujemy naprawy (w przypadku bardziej skomplikowanych uszkodzeń czas ten może się wydłużyć do 7 dni roboczych). Nie demontujemy siedzeń sami ani nie montujemy ich po naprawie. Odbiór naprawionych siedzisk odbywa się w naszej siedzibie w KATOWICACH przy ul. Warszawskiej 50 !!!

DywanikiPOKROWCE NA SIEDZENIA - Dla chcących zadbać o estetykę auta i ochronić siedzenia przed zabrudzeniami czy nawet potencjalnym uszkodzeniem mamy propozycję pokrowcy samochodowych na siedzenia. Oferowane przez nas pokrowce szyte są na miarę dokładnie do danego modelu auta (na zamówienie). Można zamówić pokrowce tylko na siedzenia przednie jak również jako pełen komplet na wszystkie siedzenia także do aut z dodatkowymi rzędami siedzeń. Stosujemy wysokiej jakości materiały tapicerskie o ciekawej kolorystyce i wzorach, ich próbki prezentujemy na kolejnych stronach. Krój pokrowców i ich odszycie nie koliduje z działaniem poduszek powietrznych zamontowanych w siedzeniach jeśli będzie taka konieczność , jak i umożliwia korzystanie ze wszelkich dźwigni i elementów nastawnych koniecznych do ustawiania prawidłowej pozycji fotela czy odchylania kanapy tylniej.

Pokrowce na autoPOKROWCE NA AUTO - Od niedawna w sprzedaży oferujemy szeroką gamę pokrowcy ochronnych na samochody , motocykle , rowery itp. W przypadku aut stanowią one idealne rozwiązanie dla osób nie posiadających garażu lub zadaszonych miejsc postojowych. Można zabezpieczyć nadwozie samochodu przed działaniem czynników pogodowych na czas postoju auta i co najważniejsze w dowolnym miejscu.

DywanikiOBSZYWANIE KIEROWNIC - Wprowadziliśmy usługę obszywania kierownic samochodowych skórą. Naszym wykonawcą jest firma zajmująca się profesjonalnie szyciem wszelkiego rodzajów pokrowców samochodowych. Sprawdź cenę obszycia kierownicy w naszym sklepie internetowym w dziale pokrowce. Powyższa cena jest ceną ostateczną i nie wymaga żadnych dodatkowych dopłat.

DywanikiPOKROWCE INNE - W swojej ofercie posiadamy również wszelkiego rodzaju pokrowce między innymi na : kierownice, drążki zmiany biegów, dzwignie hamulca ręcznego, koła zapasowe, zagłówki itp. Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz któregoś z wyżej wymienionych pokrowcy lub zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 512-032-510
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Pokrowce na siedzenia. Pokrowce na siedzenia.
Pokrowiec na kierownicę.
Pokrowiec na drążek zmiany biegów plus gałka.

Ostatnia aktualizacja 11-01-2018
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl