AUTOMETANapiszŚwiatła do jazdy dziennej sprawią, że Twoje auto będzie wcześniej i lepiej widoczne przez innych uczestników ruchu. Jak dowodzą badania oświetlenie tego typu zmniejsza o 58% liczbę wypadków z poważnymi obrażeniami. Dzięki zastosowaniu w produkcji lamp diód o dłuższej żywotności czas ich użytkowania wydłuża się nawet do 50 000 godzin.

Zestaw świateł do jazdy dziennej NSSC 540HP

Model NSSC DRL 540HP stworzony został dla klientów, którzy przy wyborze świateł zwracają uwagę na małe rozmiary. Długość lampy to tylko 125 mm. Diody umieszczone w dolnej części oświetlają cały klosz. Efekt ten uzyskano dzięki odbijaniu światła od specjalnie zaprojektowanego lustra, natomiast większa powierzchnia lampy pozwala rozprowadzić ciepło wewnątrz obudowy, co znacznie wpływa na żywotność diod.

Lampy do jazdy dziennej LED NSSC 540HP.

Specyfikacja techniczna

Lampy do jazdy dziennej LED NSSC 540HP

Doskonała alternatywa dla potrzebujących lamp o małych gabarytach ale o dużej jasności świecenia.


Zestaw świateł do jazdy dziennej NSSC 510L

Model 510L to nowa odsłona modelu 510HP. Model skonstruowany został na soczewkach oraz lightbarze. Jako światło do jazdy dziennej używane są 4 soczewki rozświetlane przez diody 6070. Po załączeniu świateł mijania, światła do jazdy dziennej gasną a wokół nich zapala się ring (obwódka) służąca jako światło pozycyjne. Znajdują swoje zastosowanie w okrągłych otworach przygotowanych pod światła przeciwmgielne, jak i również na płaskich powierzchniach zderzaka. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kołnierzy maskujących, które z powodzeniem zakryją otwór montażowy wykonany w zderzaku, ukrywając rozbieżności w rozmiarach w miejscu po światłach przeciwmgielnych.

Lampy do jazdy dziennej LED NSSC 510L

Specyfikacja techniczna

Wymiary światęł NSSC 510

Podane wymiary nie obejmują rozmiaru pierściena maskującego dołączonego do zestawu (w komplecie znajdują się pierścienie o dwóch rozmiarach - maskujące większość mogących występować wokół lampy szczelin)


Zestaw świateł do jazdy dziennej NSSC 502HP

Długo oczekiwany model, który w pełni satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów. Cechą wyróżniającą światła NSSC 502 HP spośród innych modeli jest dowolność w komponowaniu układu pojedynczych modułów od 4 aż do 7 na stronę. Nieskończenie wiele konfiguracji montażu pozwala uzyskać unikalny i niezwykle nowoczesny wygląd pojazdu. Standardowo zestaw składa się z 10 modułów tzw. oczek, które wyposażone zostały w diody SMD o wysokiej mocy 1 W.

Lampy LED NSSC 502HP

Specyfikacja techniczna

* na zamówienie (w zamówieniu prosimy o podanie , że na 24V)

Przykładowe konfiguracje !!!

Przykładowa konfiguracja lampy NSSC 502HP

W trosce o jakość i jak najdłuższą żywotność produktu zastosowano unikatowy system połączeń pomiędzy poszczególnymi elementami tj. skręcane, całkowicie odporne na warunki atmosferyczne końcówki przewodów, które zabezpieczają każdy moduł z osobna. Poszczególne segmenty mocowane są w zderzaku (lub innym wybranym miejscu) identycznie jak czujniki cofania - po wywierceniu otworu (dołączoną do zestawu otwornicą) montaż polega na wciśnieciu ich w otwór aż do zaskoczenia zaczepów w które są wyposażone.
Aby ułatwić montaż zestaw został wyposażony w otwornicę o średnicy odpowiadającej rozmiarom pojedynczego oczka.


Moduł dodatkowy NSSC 502HP EX T2

Moduł dodatkowy NSSC 502HP EX T2

Istnieje możliwość powiększenia zestawu o 2 pary modułów, czyli dodatkowe 4 oczka. W podstawowym zestawie oferowane są 2 oczka z kablami montażowymi.


Zestaw świateł do jazdy dziennej NSSC 501 HP

Propozycja dla osób, które cenią estetyczny design. Lampa posiada 5 mocnych diod SMD. Model ten idealnie dopasowuje się do wąskich szczelin plastikowych elementów wykończeń / maskownic zderzaków. Z technicznego punktu widzenia produkt ten zdecydowanie zasługuje na uwagę dzięki zastosowaniu najnowszej technologii odprowadzania ciepła. W budowie lampy zastosowano aluminiową płytę główną, co stanowi niezaprzeczalny atut tego modelu.

Światła do jazdy dziennej NSSC 501HP

Specyfikacja techniczna

* na zamówienie (w zamówieniu prosimy o podanie , że na 24V)

Wymiary światęł NSSC 510

Zawartość zestawu : 2 szt lamp 501 , moduł sterujący **, okablowanie , schemat , elementy montażowe .


Zestaw świateł do jazdy dziennej NSSC 510 HP

Model NSSC 510HP w znaczący sposób wyróżnia sie spośród innych świateł diodowych. Okrągły kształt pozwala na zamontowanie ich w miejsce np.halogenów. Dzięki zastosowaniu mocnych diód High Power 1W uzyskujemy idealnie białe światło. Model standartowo wyposażony w Control Box oraz dwa rodzaje pierścieni maskojących o róznych średnicach

Lampy do jazdy dziennej NSSC 510HP

Specyfikacja techniczna

* na zamówienie (w zamówieniu prosimy o podanie , że na 24V)

Wymiary światęł NSSC 510

Zawartość zestawu : 2 szt lamp 510 , moduł sterujący **, okablowanie , schemat , elementy montażowe .


Zestaw świateł do jazdy dziennej NSSC 507 HP

Topowy zestaw świateł do jazdy dziennej firmy NSSC. Zyskał spore zainteresowanie wśród użytkowników pojazdów poprzez swoją przeciętną, ale niezwykle przemyślaną budowę reflektora i uniwersalny kształt. Z powodzeniem pozwoliło to na montaż w wielu markach samochodów bez zbędnych przeróbek, zarówno na prostych jak i obłych elementach zderzaka, nie tracąc przy tym na widoczności. Od samego początku zastosowano diody typu SMD o mocy 1W. Ciepło wytworzone przez w/w diody jest z powodzeniem odprowadzane poprzez tylną część lampy pełniącą funkcję radiatora. W komplecie znajduje się automatyczny przełącznik - światła diodowe zapalająsię po uruchomieniu silnika i wyłączają po włączeniu świateł pozycyjnych.

Lampy do jazdy dziennej NSSC 507HP

Specyfikacja techniczna

* na zamówienie (w zamówieniu prosimy o podanie , że na 24V)

Lampy do jazdy dziennej NSSC 507HP - wymiary

Po zamontowaniu profesjonalnych świateł do jazdy dziennej którymi zdecydowanie jest model 507 HP uzyskujemy barwę światła dokładnie taką samą jak w lampach montowanych fabrycznie w wysokiej klasy modelach samochodów znanych producentów zachodnich.


Zestaw świateł do jazdy dziennej NSSC 820 RL

Światła do jazdy dziennej HiD 820 to model przeznaczony dla osób które kupując produkt zwracają uwagę na ilość diód oraz niską ceną. Dzięki zastosowaniu łącznie 40 diód typu super flux uzyskaliśmy właściwe warunki świetlne aby lampa przeszła proces homologacyjny.

Światła do jazdy dzinnej NSSC 820

Lampy te zostały złożone maszynowo bez użycia śrubek dzięki czemu są całkowicie wodoszczelne.  Dodatkowo zostały wyposażone w otwór wentylujący który odprowadza ciepło na zewnątrz co pozwoli na dłuższą żywotność diód oraz znacznie wpłynie na utrzymanie "czystości" na lustrze...

Światła do jazdy dzinnej NSSC 820

Specyfikacja techniczna

Światła do jazdy dzinnej NSSC 820

Zawartość zestawu : 2 szt lamp 820 , moduł sterujący **, okablowanie , schemat , elementy montażowe .


Ponieważ światła do jazdy dziennej mogą działąć w różnych trybach (jako światła do jazdy dziennej , postojowe itp.) dlatego też do wyboru mamy 3 sterowniki (standardowo do kompletu dołączony jest sterownik typ "A").
** Proszę pamiętać przy zakupie o wyborze interesującego Państwa sterownika:


Powrót

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt
NAPISZ !!!
email:info@autometa.com.pl
LUB ZADZWOŃ

32/253-01-77 lub 512-032-510
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach
od 8.00 do 18.00
w soboty od godz. 8.00 do 14.00

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Slime Światła do jazdy dziennej OSRAM
Światła do jazdy dziennej PHILIPS
Światła do jazdy dziennej HELLA
Światła do jazdy dziennej MAGNETI MARELLI

Ostatnia aktualizacja 03-12-2013
Witrynę obsługuje COM-promis
Uwagi: webmaster@compromis.pl